NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

5Wiosna to okres, który sprzyja upiększaniu naszego balkonu lub tarasu. Wspominaliśmy w jednej z serii artykułów o roślinach, które możemy hodować. Jednak na początek warto się zastanowić w czym będziemy takowe przechowywać. Przedstawiamy kilka rad na temat wyboru skrzynek i doniczek pod kwiaty balkonowe, ze względu na użyty materiał do ich budowy.

 

0
0
0
s2sdefault

16Formowanie drzew owocowych jest procesem długotrwałym i żmudnym, jednakże potrafi dać wiele radości i satysfakcji. Jedną z najcięższych (a zarazem najciekawszych) form jest tworzenie żywej ściany z drzew, mieszczącej się na trejażach. Efekt końcowy jest doprawdy wspaniały – najpierw obserwujemy liczne kwiaty oplatające ścianę, które w późniejszym czasie przemieniają się w owoce.

0
0
0
s2sdefault

5Alergia to problem z którym boryka się coraz większa liczba osób na całym świecie. Lekarze informują nas, że z roku na rok przybywa osób, które są uczulone na dane czynniki. Co gorsze coraz częściej możemy natrafić na uczulenie spowodowane przez rośliny. Alergenów wywołujących ten rodzaj uczulenia jest wiele, jednak wiedza o nich jest na tyle duża, że pozwala nam dostosować ogród do potrzeb alergików.

0
0
0
s2sdefault

10Wiosna na dobre zawitała w naszych domach. Jest to okres w którym zaczynamy się skupiać nad uprawą roślin zarówno w ogrodzie, jak i w naszym domu. My dziś skupimy się na tej drugiej opcji, a konkretnie na hodowli ziół. Odejdziemy jednak od tradycyjnych metod i pokażemy jak za pomocą zużytego kartonu po jajkach, kilku skorupek, odrobiny ziemi oraz nasion, stworzyć nasz mini-ogród. A więc do dzieła!

0
0
0
s2sdefault

1Majówka tuż tuż. Okres ten sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, a co za tym idzie również barbecue. Posiłek spożywany na zewnątrz wedle wielu smakuje lepiej. Nie mniej żeby móc cieszyć się nim, trzeba najpierw przygotować odpowiednie miejsce do jego przygotowania. Wybór takiego miejsca nie jest tak prosty, jak może się to wydawać na pierwszy rzut oka.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki