NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

marghelgenberger05Amerykańskie gwiazdy filmów i seriali znane są ze swojego upodobania do bogactwa. Rezydencje liczące kilka tysięcy metrów kwadratowych przypominają bardziej zamki, niżeli domy mieszkalne. Jednakże nawet najbogatsi czasem muszą zmierzyć się z problemem zaniedbanego i mało estetycznego ogrodu. Marg Helgenberger, gwiazda popularnego w Stanach Zjednoczonych serialu CSI: Crime Scene Investigation wie o tym bardzo dobrze.

0
0
0
s2sdefault

dipla5Pragnąc wybrać roślinę która kwitnie nieustannie, wybieramy najczęściej odmiany bugenwilli, fuksji czy też ketmii. Niewiele osób jednak wie, że istnieją również inne gatunki, nieco mniej popularne, jednakże równie piękne. Przykładem może być mandewilla, której ogromne lejkowate kwiaty rozwijają się prawie nieprzerwanie.

0
0
0
s2sdefault

17Jeden z wiodących brytyjskich projektantów krajobrazu. Sześciokrotny złoty medalista na Chelsea Flower Show. Występuje w telewizji, w programach poświęconych ogrodnictwu, pisze do magazynów, wydał również własną książkę. Cleve West, 54-letni designer z Londynu, opowiada o swojej przygodzie ze światem ogrodów.

0
0
0
s2sdefault

Na dachu postindustrialnego budynku na Brooklynie w Nowym Yorku, marchewki, dynie i groszek rosną spokojnie na grubej warstwie ziemi. Projekt „Rooftop Farms” przekształcił płaski dach opuszczonej fabryki w małą oazę organicznego ogrodu. Wolontariusze spożywają warzywa lub sprzedają je restauracjom po przystępnych cenach. Miejskie farmy nie są nową koncepcją, jednak skala tego właśnie przedsięwzięcia, wraz z jego lokalizacją i kreatywnością założycieli sprawiają, ze jest on wyjątkowy.

 

0
0
0
s2sdefault

wiltshire_5Zostawić Londyn dla sielskiej wsi to marzenie każdego angielskiego ogrodnika. Takie marzenie udało się zrealizować Simonowi i Amandzie Relph, którzy dwanaście lat temu przenieśli się do Old Malt House w Wiltshire. Stali się właścicielami niesamowitego ogrodu z pięknymi trawnikami i zapierającym dech w piersiach widokiem na okoliczne łąki i kościół. Przez następne kilka lat Relphowie ciężko pracowali nad swoim ogrodem, a efekt ich pracy możemy podziwiać obecnie.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki