NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

IMG22ZIELONY DOM czyli o architekturze inaczej to projekt edukacyjny skierowany do mieszkańców terenów wiejskich oraz osób zainteresowanych bio ARCHITEKTURĄ

0
0
0
s2sdefault

6Rzadko się zdarza, że roślina jest głównym tematem wiadomości nadawanych przez znaną brytyjską stację BBC News. Nie mniej w kwietniu tego roku świat obiegła wiadomość, która zasłużyła na miano tej głównej. Jak doniosły władze jednego z kanadyjskich ogrodów botanicznych, ich roślina uznana za „zmarłą”, powróciła do życia po blisko 400 latach.

0
0
0
s2sdefault

4Dom z basenem – czy ktokolwiek kiedyś nie pragnął tego? W naszym kraju wciąż jest to rzecz dla większości ludzi nieosiągalna, jednakże za granicą jest to już niemal standard. Najnowszym trendem w tej dziedzinie są naturalne baseny. Stworzenie takiego miejsca nie należy do prostych i tanich, nie mniej efekty są zdumiewające.

 

0
0
0
s2sdefault

8Rozwój technologii sprawia, że z roku na rok uprawa roślin we własnym domu staje się łatwiejsza. Inżynierowie oferują nam bogatą gamę rozwiązań, które pomagają nam w tym procesie. Urządzenia są coraz to bardziej nowoczesne, wydajniejsze, a przy tym prostsze w obsłudze. Jednym z nich jest The Patch - samo-nawadniająca się doniczka, która pozwoli cieszyć się nam świeżymi warzywami i ziołami prosto z naszej kuchni.

0
0
0
s2sdefault

1Szlak Lofoten znajdujący się w północnej części Norwegii jest jednym z najpopularniejszych miejsc, które odwiedzają turyści. Wszystko za sprawą niesamowitych widoków na pobliskie fiordy oraz bogactwo roślinności, będące wizytówką tego miejsca. Nic więc dziwnego, że rząd norweski przykłada sporą wagę do propagowania tego rodzaju obiektów i stara je się dostosować do potrzeb osób je odwiedzających.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki