NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

logo kopia kopiaJuż w ten piątek (5.10.2012) w Szczecinie odbędą się 21 Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz. Firmy z Polski i zagranicy będą prezentować nowości związane ze światem designu. Oprócz poszerzenia swojej wiedzy i zobaczenia najnowszych trendów wyposażenia wnętrz, będą Państwo mieli również okazję zakupić czasopismo Ogrodowa Galeria & Wnętrza w promocyjnej cenie.

0
0
0
s2sdefault

okladkaW powakacyjnym numerze Ogrodowej czeka na czytelników wiele niespodzianek. W czwartej odsłonie czasopisma zaprezentowano interesujące i różnorodne pomysły na urządzenie wnętrz domów i ogrodów. Motywem przewodnim numeru jest efektowne spotkanie pomiędzy Zachodem a Wschodem, ukazujące najciekawsze trendy z całego świata. Redakcja czasopisma zabierze też czytelników w podróż po gwiazdorskim Hollywood oraz do nowobogackiej Moskwy. Dla wielbicieli ogrodów jak zwykle wyselekcjonowane zostały najciekawsze pomysły na ogrody z Polski i zagranicy, które pełne są inspiracji, pasji oraz piękna.

0
0
0
s2sdefault

okladkaW dniach 24-26 sierpnia bieżącego roku odbędzie się kolejna wystawa z cyklu ZIELEŃ TO ŻYCIE. Jest to wspaniała okazja do zapoznania się z trendami i nowościami zielonej branży. W tegorocznej wystawie weźmie udział blisko 300 wystawców z 13 krajów. Wśród nich będzie również redakcja czasopisma „Ogrodowa Galeria & Wnętrza”, która będzie miała zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszy numer.

0
0
0
s2sdefault

1Załoga czasopisma Ogrodowa Galeria & Wnętrza zawinęła do trzeciego już numeru w rejsie przez ocean wnętrz i morze ogrodów. Kolejny numer znanego czasopisma w nowej, uzupełnionej o wnętrza odsłonie, jak zwykle zachwyca wysoką jakością starannie wyselekcjonowanych projektów ogrodów i tarasów w towarzystwie wspaniałych aranżacji wnętrz. Chociaż materiał został podzielony na Galerię Ogrodów oraz Galerię Wnętrz, ten numer wyraźnie pokazuje, że tych tematów nie można traktować jako całkowicie odrębne, niezwiązane ze sobą elementy. Pięknie urządzone ogrody są preludium do doskonałych aranżacji wnętrz i odwrotnie, tarasy, zieleńce i inne cześć ogrodu stanowią przełożenie komfortowych przestrzeni mieszkalnych, pełniąc niejednokrotnie funkcję „salonów” na świeżym powietrzu.

0
0
0
s2sdefault

1Drugi numer OGRODOWEJ GALERII & Wnętrz w nowej odsłonie pełen jest kolorów i designerskich przestrzeni ogrodowych. W stałym towarzystwie ekskluzywnych inspiracji ogrodowych na najwyższym poziomie, od początku roku 2012 na ponad 150 stronach pojawiają się także propozycje oryginalnych wnętrz i dodatków, które są niejako przedłużeniem doskonale urządzonego ogrodu. Dzięki uzupełnieniu treści magazynu o informacje z zakresu wnętrzarstwa Ogrodowa Galeria stała się dwumiesięcznikiem, co oznacza, że do rąk dotychczasowych, lojalnych czytelników trafi trzykrotnie więcej inspiracji i najwyższej jakości wyselekcjonowanych projektów wspaniałych ogrodów i tarasów.

0
0
0
s2sdefault

1W tym roku znany i lubiany magazyn Ogrodowa Galeria Design & Shopping przeszedł metamorfozę. Został bowiem uzupełniony o część związaną z wystrojem wnętrz. Stało się tak ponieważ wydawca magazynu wierzy, że pięknie urządzony ogród jest preludium do wspaniale urządzonych wnętrz domów. Nowy, odmieniony, jeszcze lepszy magazyn zyskał także nową nazwę: OGRODOWA GALERIA & Wnętrza. W stałym towarzystwie ekskluzywnych inspiracji ogrodowych na najwyższym poziomie, od początku roku 2012 na ponad 150 stronach pojawiają się także propozycje wnętrz i dodatków. Wspaniała wiadomość jest taka, że Ogrodowa Galeria stała się dwumiesięcznikiem. Dzięki temu do rąk dotychczasowych, lojalnych czytelników trafi trzykrotnie więcej inspiracji i najwyższej jakości wyselekcjonowanych inspiracji na wspaniałe ogrody oraz tarasy.

0
0
0
s2sdefault

Już w ten weekend do Waszych rąk oddamy nowy numer OGRODOWEJ GALERII Design & Shopping 2/2011! W tym wydaniu jak zwykle znajdziecie wiele pięknych fotografii ogrodów, fantastyczne projekty do wykorzystania od zaraz oraz inspirujące  artykuły na gorące ogrodowe tematy.

0
0
0
s2sdefault

W salonach prasowych oraz sklepie internetowym GardenLine.pl pojawiło się już drugie WYDANIE SPECJALNE OGRODOWEJ GALERII D&S.
Tym razem tematem przewodnim numeru są różnego rodzaju metamorfozy ogrodów, dużych i małych. Liczne zdjęcia, projekty polskich i zagranicznych architektów krajobrazu stanowią doskonałe źródło inspiracji dla tych, którzy myślą o zmianach w swoim ogrodzie.

0
0
0
s2sdefault

Pierwsze tegoroczne Wydanie Specjalne magazynu OGRODOWA GALERIA Design & Shopping jest już dostępne w dobrych salonach prasowych w całym kraju oraz w sklepie internetowym GardenLine.pl.

0
0
0
s2sdefault

Wiosna to czas na poszukiwanie zmian, inspiracji i pomysłów, dlatego w najnowszym numerze pisma OGRODOWA GALERIA Design & Shopping, znajdują się światowe trendy, topowe aranżacje i oryginalne, praktyczne, zachwycające projekty i wizualizacje.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki