NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

 


 

Do współpracy zapraszamy każdego, kto ma na to ochotę. Jeśli jesteś studentem, architektem, projektantem lub miłośnikiem ogrodu i chcesz zaprezentować swoje prace, projekty czy artykuły - wyślij je do nas! Zapraszamy do współtworzenia treści na portalu!

Zachęcamy Was do nadsyłania do redakcji Portalu:

1. SWOICH PROJEKTÓW

Jeżeli szukacie cennych wskazówek i porad, albo chcecie sprawdzić co sądzą o waszym projekcie, zajmujący się od wielu lat projektowaniem profesjonaliści, przyślijcie do nas jpg. swojego projektu.* Nie chowaj projektów do szuflady! Pokaż je innym!

2. ARTYKUŁÓW

Bądźcie aktywni i twórzcie z nami portal – możecie pisać artykuły o interesujących roślinach, historii ogrodów, ciekawych ogrodach na świecie itd. Bądźcie twórczy! Ciekawe teksty opublikujemy na łamach portalu Architektura Krajobrazu.info zamieszczając informację o autorze.**
Pamiętajcie by podawać źródła waszych publikacji!

3. POMYSŁÓW

Jeżeli macie ciekawy pomysł jak wzbogacić portal Architektura Krajobrazu.info o rzeczy przydatne dla Was, studentów – napiszcie do nas!

Wszystkie te materiały możecie wysyłać na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Redakcja portalu Architektura Krajobrazu.info zastrzega sobie prawo do publikowania wybranych projektów.
** Redakcja portalu Architektura Krajobrazu.info zastrzega sobie prawo do redagowania tekstu na potrzeby publikacji oraz do odmowy publikacji przesłanego artykułu bez podania przyczyny.

Z Portalem obecnie współpracują:

 

Katarzyna Bellingham Katarzyna Bellingham

angielskieogrody.com

Ogrodniczka z pasji i wykształcenia. Popularyzatorka wiedzy ogrodniczej. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem nowych i rewaloryzacją starych ogrodów. W przerwach organizuje wykłady o tematyce ogrodniczej oraz regularnie współpracuje z czasopismami „Ogrody”, „Kwietnik”, „Wnętrze i Ogród”.


Image Małgorzata Dyrska

ZIELONE PROJEKTY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Projektant i fotograf ogrodów, pasjonatka podróży – zwłaszcza w miejsca gdzie znajdują się ciekawe założenia zieleni, współpracownik redakcji miesięczników "Kwietnik", "Ogrody" i "Działkowiec".

 


Małgorzata Gorczynska Małgorzata Gorczyńska

kwiaciarstwo.eu

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Architektura Krajobrazu. Z zamiłowania florystka. Współpracuje z firmami zajmującymi się projektowaniem ogrodów i profesjonalną aranżacją przestrzeni zielonych, a także z firmami produkującymi sadzonki roślin balkonowych oraz rabatowych.
Anna Pasierbek

anna_pasierbek.w.interii.pl

Absolwentka architektury krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu stawiająca pierwsze kroki w zawodzie. W procesie projektowania zawsze stara się respektować prawa natury, nie zawsze jednak traktuje ją śmiertelnie poważnie. Uważa, że kształtowanie zielonych przestrzeni wiąże się nie tylko z koniecznością posiadania ugruntowanej wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim z czerpaniem radości z tego działania. W wolnym chwilach zajmuje się grafiką i rysunkiem - głównie rysunkiem satyrycznym/komiksem o tematyce botanicznej. Jej prace można znaleźć na naszym portalu w Galerii "Humor tygodnia"

piotr kosakiewicz Piotr Kosakiewicz

Mgr inż. ogrodnictwa; o długoletnim stażu w oświacie ogrodniczej (tematyka: rośliny ozdobne, urządzanie terenów zieleni, architektura krajobrazu), specjalizuje się w uprawie drzew i krzewów ozdobnych oraz bylin. Jako praktyk zajmuje się pielęgnacją i zakładaniem ogrodów w szczecińskiej firmie Gras oraz prowadzi sklep ogrodniczy w Szczecinie.Agnieszka Hubeny - Żukowska Agnieszka Hubeny - Żukowska

pracowniasztukiogrodowej.pl

Projektant ogrodów w Polsce i zagranicą. Rzeczoznawca oraz Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni SITO NOT.  Angielskie świadectwa: BTEC National Diploma, Horticulture oraz Certyfikat City&Guilds: Garden Design. Wiedza doskonalona u projektantów: Johna Brookes'a oraz Diarmuida Gavina. Autorka zdjęć i artykułów do wielu magazynów m.in.: "Świat Rezydencji, Wnętrz i Ogrodów".


Janusz Mazurek Janusz Mazurek

januszmazurek.ulotka.biz

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, doktor nauk roniczych w specjalności ochrona roślin. W latach 1998-2003 pracował w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego jako specjalista d/s ochrony roślin. Od tego czasu w kręgu jego zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmują praktyczne możliwości zwalczania chorób i szkodników roślin w środowisku miejskim.


Przemysław Janusz Przemysław Janusz

januszowka.pl

Architekt krajobrazu mgr inż. Przemysław Janusz, absolwent SGGW w Warszawie. Jeden z twórców i właścicieli Pracowni Architektury Krajobrazu JANUSZÓWKA, w której oprócz ogrodów powstają także budynki. Ulubione tworzywo - woda. Cechy charakterystyczne: przełamywanie granicy pomiędzy tym, co jest architekturą, a krajobrazem.

ImageDominika Krop - Andrzejczuk

ikropka.wroclaw.pl

Mgr inż. architekt krajobrazu, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, stypendystka Corvinus University w Budapeszcie, Podyplomowego Studium Urbanistyki i Planowania Przestrzennego (Politechnika Wrocławska). Od 2005 r. projektant, od 2007 r. kierownik pracowni. Założycielka Pracowni Architektury Krajobrazu iKropka. Lubi zawodowe wyzwania, jej pracownia współpracuje z czołowymi biurami projektowymi i inwestorami w Polsce, samorządem lokalnym, prowadząc tematy jak: projekt zagospodarowania terenu, projekt zieleni, projekt małej architektury, projekt oświetlenia, projekt nawodnienia itp. Interesują ją dziedziny projektowe - tereny publiczne w przestrzeni miejskiej, rewaloryzacja założeń pałacowo parkowych i ogrodowych oraz ogrody rezydencjonalne, dziedziny sztuki - landart, dziedziny przyrodnicze - dendrologia, fitopatologia roślin. Stawia na wysoki standard usług, rozwój zawodowy, śledząc najnowsze technologie, trendy w sztuce ogrodowej. Jej pracownia świadczy usługi projektowe (wielobranżowe), dendrologiczne (inwentaryzacje zieleni, opinie / ekspertyzy dendrologiczne), wykonawcze z zakresu arborystyki / chirurgii drzew. Współpracuje z architektem i projektantami branżowymi. Jest zrzeszona w Stowarzyszeniu Architektury Krajobrazu "Zieleń Polska" oraz Stowarzyszeniu "Ogrody Dolnośląskie", otwarta na współprace i nowe pomysły.

Bartosz Byczkowski mgr inż. Bartosz Byczkowski

byczkowscy.pl

W trzecim pokoleniu szkółkarz. Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu. Praktykował w szkółkach holenderskich oraz angielskich. Poza pracą w szkółce prowadzi firmę Garte zajmującą się projektowaniem i budową terenów zieleni. Po pracy podróżuje, gra muzykę.


Anna Szymczak Anna Szymczak

ms-consulting.pl

Konsultant firmy doradczej MS-Consulting, która zajmuje się doradztwem w zakresie finansowania inwestycji, opracowywaniem wniosków i biznes planów, monitorowaniem inwestycji unijnych, rozliczaniem projektów, jak i wdrażaniem systemów zarządzania- ISO 9001, HACCP, ISO 22000 i innych. Partner Banku Gospodarstwa Krajowego w zakresie poręczeń z Funduszu Poręczeń Unijnych i Krajowego Funduszu Poręczeń Kredytowych. Firma akredytowana przez Polska Agencję rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie doradztwa program SPO WKP 2.1.  Praktyk z zakresu dotacji – od pomysłu do realizacji. Koordynator projektów unijnych w firmach branży motoryzacyjnej, logistycznej, handlowej, metalowej, produkcji urządzeń, usługowej, meblowej i innych. Trener szkoleń z zakresu dotacji unijnych w okresie 2004-2006 oraz 2007-2013. Współpracownik Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.


Agnieszka Orzechowska Agnieszka B. Orzechowska

pracowniadlaprzestrzeni.pl

Mgr inż. arch. krajobrazu, założycielka pracowni dla przestrzeni atelier for living space. pracownia zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem przestrzeni publicznej i prywatnej, działalnością usługową związaną z zagospodarowaniem terenów zieleni, specjalistycznym projektowaniem i architekturą.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki