NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

artKochani akcja wiosenna zakończona! Znamy już zwycięską trojkę ! Poszukaliśmy sierotki i poprosiliśmy o losowanie.

0
0
0
s2sdefault

artKochani nastała wiosna, czas zmian w przyrodzie, nowych możliwości i pomysłów. Jest to okres w którym myślimy o nowych przedsięwzięciach dotyczących zarówno naszego ogrodu jak i mieszkania. To właśnie teraz planujemy wszelkiego rodzaju metamorfozy zielonego zakątka czy też chcemy nadać inny, lepszy wygląd naszemu lokum. Chcielibyśmy Wam w tym pomóc, oferując najlepsze z możliwych źródeł wiedzy – książkę.

0
0
0
s2sdefault

glowny2 kopiaW końcu są! Końcowe wyniki konkursu na projekt roku 2012! Przez blisko 2,5 miesiąca staraliśmy się wyłonić najlepszy projekt ogrodu, stworzony w ubiegłym roku. Nadesłano do nas 50 różnorodnych, a przede wszystkim znakomitych projektów. Konkurs został podzielony na dwa etapy głosowania. Pierwszy odbywał się za pomocą usługi SMS i wyłonił trzech finalistów, drugi zaś polegał na głosowaniu na serwisie społecznościowym Facebook.

0
0
0
s2sdefault

glowny2 kopiaMamy zaszczyt ogłosić, że znamy już wyniki Sondy SMS konkursu „Projekt roku 2012”. Tematem konkursu było ukazanie wizualizacji projektu ogrodu, który został wykonany w ubiegłym roku. Łącznie na adres naszej redakcji przesłano 50 pięknych i różnorodnych projektów, z których trójka znajdzie się w ścisłym finale.

0
0
0
s2sdefault

glowny2 kopiaPragniemy Państwa poinformować, że dzisiejszy dzień (22.03.2013) jest ostatnim dniem głosowania za pomocą SMS-ów w naszym konkursie na „Projekt roku 2012”. Głosy na wybrany projekt możecie Państwo oddać do godziny 23.59.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki