NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

I Ogólnopolski Konkurs Projektowy ,,Kreacja Przestrzeni”

Wszystkich chętnych, chcących przedstawić swoje pomysły wykreowania stylowego miejsca z klimatem na terenie naszej szkoły, zapraszamy za pośrednictwem organizatora do wzięcia udziału w I Ogólnopolskim Konkursie Projektowym ,,Kreacja Przestrzeni”.Tematem tego przedsięwzięcia jest zaprojektowanie wyznaczonego fragmentu terenu w taki sposób, by zyskał nową oprawę i dobrze wkomponował się w otoczenie.

Organizator czeka na odważne i twórcze propozycje do 31.03.2014 r.

Na zwycięzców najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, m.in. licencje edukacyjne dla uczniów programu DATAflor CADXPERT oraz Katalogi Roślin ZSZP.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu oraz załącznikach na stronie organizatora :http://www.ceogr.edu.pl/?p=958
Pytania proszę kierować również na adres e-mailowy opiekuna konkursu Joanny Sylwestrzak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat konkurs KreacjaPrzestrzeni

 

pozdrawiamy

Redakcja portalu

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki