NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Serdecznie zapraszamy posiadaczy ogrodów i projektantów do udziału w konkursie " Zaproejktuj swój wymarzony ogród w aplikacji MyGreenSpace"

Kategoria 1. Rabata lub kompozycja roślina (obszar do 100 m2)
Kategoria 2. Projekt zagospodarowania niewielkiego ogrodu przydomowego (do 500 m2)

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać do 29 czerwca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KONKURS mygreenspace

 

Jak to działa?

INWESTOR zgłasza swoją propozycję wraz z krótkim komentarzem dotyczącym swojej wizji, przesyłając ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po weryfikacji zgłoszonej przez Inwestora propozycji, jest ona publikowana na stronie konkursu oraz na fanpage’u MyGreenSpace.

PROJEKTANT wybiera jedną ze zgłoszonych propozycji i zgłasza chęć wzięcia udziału w konkursie przesyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje dane kontaktowe oraz wybrany temat (propozycję zgłoszoną przez INWESTORA w danej Kategorii).

Uczestnicy konkursu na czas jego trwania otrzymują dostęp do aplikacji MyGreenSpace, w której opracowywane będą prace konkursowe (dostęp do kont zostanie przesłany przez wydawcę aplikacji, firmę Cosmo Green, na podane przez uczestników adresy e-mai).

INWESTOR oraz PROJEKTANT współdzielą projekt - PROJEKTANT opracowuje koncepcję, na której formę mają wpływ konsultacje prowadzone z INWESTOREM w aplikacji MyGreenSpace za pomocą wstawiania flag i komentarzy w środowisku 3D.

Etap I – Ogłoszenie konkursu: 29 kwietnia 2014
Etap II – Zgłoszenia do konkursu: do 29 czerwca 2014
Etap III – Czas na wykonanie prac konkursowych: 29 czerwca 2014 - 29 lipca 2014
Etap IV – Głosowanie: 1-14 sierpnia
Etap V – Ogłoszenie wyników : 18 sierpnia 2014

Jaki jest cel Konkursu?

Chcemy pokazać, że współpraca między Inwestorem a Architektem, dzięki nowym technologiom, może być prostsza i szybsza niż do tej pory. 

Pragniemy też z jednej strony spełnić czyjeś marzenie o pięknym ogrodzie, z drugiej zaś wypromować ambitnych i zdolnych twórców ogrodów.

Zakończenie konkursu i nagrody

Spośród wszystkich projektów konkursowych, Jury wybierze 5 najlepszych, które zostaną opublikowane na stronie konkursu oraz na fanpage'u na Facebooku'u, gdzie poddane zostaną jawnemu internetowemu głosowaniu. 2 najlepsze projekty z każdej kategorii (w sumie 4), które zdobędą najwięcej głosów internautów, zostaną nagrodzone:

Dla INWESTORA projektu : gotowy projekt wykonany przez specjalistę, nagroda rzeczowa ufundowana przez Sponsorów + konto Maxi (na rok) dla użytkownika indywidualnego od Organizatora Konkursu.

Dla PROJEKTANTA: Konto Maxi z licencją komercyjną dla firm (na rok) + konto do zarządzania ofertami + status Partnera MyGreenSpace (logo na stronie głównej aplikacji, wizytówka E-wykonawcy, promocja Partenera na stronie głównej i w kanałach społecznościowych - Od Organizatora oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Sponsorów.

Patronat medialny: Archipelag, Architekturakrajobrazu.info , czasopismo „Mam Ogród”, MIEJSKIogrodnik, ProAdapt.

Sponsorzy nagród: Kronen, Agrosimex, Cosmo Green.

Organizator: Cosmo Green, wydawca i twórca aplikacji MyGreenSpace.

Konkurs jest rekomendowany przez Stowarzyszenie Polskich Architektów Krajobrazu.

Szczegółowe informacje zawarte zostały w Regulaminie oraz na stronie organizatora: http://mygreenspace.pl/konkurs

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki