NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Uwaga! zmiana terminu - nowy termin zgłoszenia do konkursu (było 27 lutego) - nowy jest taki: 6 marca 2015! 

5AA

GMINA MIASTA TORUŃ URZĄD MIASTA W TORUNIU jako Organizator konkursu ogłosiła KONKURS Architektoniczno-urbanistyczny pn. „Zagospodarowanie terenów zieleni parkowej Jordanek w Toruniu”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zainteresowanych.

Przekazujemy Wam w pigułce informacje dotyczące konkursu:

Konkurs organizowany jest jako konkurs otwarty, dwuetapowy z zakresu projektowania terenów zieleni, architektonicznego i urbanistycznego. 

Konkurs jest konkursem dwuetapowym na opracowanie projektu koncepcyjnego pn. „Zagospodarowanie terenów zieleni parkowej Jordanek w Toruniu”.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu koncepcyjnego zagospodarowania terenów zieleni parkowej Jordanek w Toruniu, w granicach oznaczonych na mapie w załączniku nr 3  Regulaminu Konkursu.

Elewacja S

Celem konkursu jest uzyskanie atrakcyjnej, ogólnodostępnej przestrzeni publicznej z funkcją rekreacyjną, na terenach zieleni parkowej Jordanek w Toruniu. Zamiarem Organizatora konkursu jest otwarcie terenu dla mieszkańców poprzez powiązania komunikacyjne z zewnętrznymi ciągami pieszymi turystyczno-spacerowymi.

Ważne terminy:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie 27 lutego  6 marca 2015 r. 
Termin składania wstępnej koncepcji 20 kwietnia 2015 r.
Termin składania ostatecznej koncepcji 26 czerwca 2015 r.          
Ogłoszenie wyników konkursu  do 10 lipca 2015 r.           
*W uzasadnionych przypadkach Organizator konkursu może dokonać zmiany terminów, o czym niezwłocznie poinformuje Uczestników konkursu.
 JORDANKI - scena plenerowa
Organizatorem konkursu jest Zamawiający:
Gmina Miasta Toruń
Urząd Miasta Torunia
Wydział Inwestycji i Remontów
ul. Wały Generała Sikorskiego 8
87-100 Toruń
tel. : (0-56) 611-88-40
fax : (0-56) 611-88-42
strona internetowa : www.um.torun.pl
regulamin i wszystkie potrzebne  informacje znajdziecie pod linkiem: http://www.bip.torun.pl/dokumenty.php?Kod=123775.
 
poniżej list od Architekta Miasta Torunia Adama Popielewskiego:
Szanowni Państwo uprzejmie informuję, że na internetowej stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Torunia opublikowane zostało ogłoszenie o konkursie architektoniczno-urbanistycznym pn. „Zagospodarowanie terenów zieleni parkowej Jordanek w Toruniu”:

Jordanki to położony w centralnej części Torunia, otoczony ulicami: Wały gen. Sikorskiego, Al. Jana Pawła II, Czerwona Droga, Solidarności kwartał, w którym znajduje się gmach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W ubiegłym dziesięcioleciu, w efekcie konkursu architektonicznego wzniesiono tam Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, a obecnie budowana jest wielofunkcyjna sala koncertowa, zaprojektowana przez hiszpańskiego architekta Fernando Menisa. Jordanki to jednak przede wszystkim fragment plant otaczających średniowieczny Zespół Staromiejski, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nowego zagospodarowania tego obszaru dotyczy konkurs, do udziału w którym niniejszym zapraszam.

Obecny konkurs na zagospodarowanie terenów zieleni parkowej Jordanek w Toruniu ma charakter otwarty, jest organizowany jako dwuetapowy. 
Zachęcam do zapoznania się z warunkami. 
Adam Popielewski
 
 Architekt  Miasta  Torunia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

wizualizacje pochodzą z materiałów: Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Torunia.

 

 

pismo w sprawie zmiany terminu:

121qaq

 

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki