NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

Ogród powinien stanowić przedłużenie domu, zarówno w sensie wizualnym, jak i użytkowym. Dobrze urządzony powinien łączyć walory estetyczne z praktycznymi.

Na pewno często oczyma wyobraźni widzicie swoje wymarzone ogrody :) w w głowach kłębią się Wam pomysły na zagospodarowanie tego czy innego kącika. Dzięki opisom i radom zawartym w tej książce nawet w naprawdę małym ogródku przynajmniej kilka z tych pomysłów uda się na pewno zrealizować.

Autorka książki - Gisela Zinkernagel - podpowie Wam w jaki sposób uniknąć najczęściej popełnianych błędów i jak wybrać najpiękniejsze rośliny do ogrodu. Mnóstwo barwnych fotografii oraz poglądowych ilustracji pomoże Wam w przygotowaniu swojego własnego projektu. Znajdziecie tu informacje na temat rabat kwiatowych, warzywnika, grządki z ziołami, oczka wodnego, drzewek owocowych oraz skalniaków. Ponadto będziecie mieli możliwość przejrzenia 100 przykładowych ogrodów.

Książkę polecam. Możecie ją znaleźć tutaj. jej dużym atutem są dodatkowe informacje w postaci dołączanego katalogu roślin oraz kalendarza prac ogrodowych.

Poniżej kilka przykładowych stron

Marta Kamchen

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki