NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Zdecydowana większość letnich kwiatów cebulowych zapewnia nam bardzo efektowne kwitnienie. Zatem, jeżeli chcemy wprowadzić trochę żywych kolorów i egzotyki do swoich ogrodów to te rośliny na pewno się sprawdzą :)

 

Na przełomie czerwca i lipca kwitną irysy holenderskie i angielskie. Od czerwca do sierpnia kwitną zawilce wieńcowe. Lilie w zależności od odmiany kwitną od maja aż do sierpnia-września. Begonie bulwiaste kwitną od czerwca do września włącznie. Mieczyki, krokosmie, acidantery dwubarwne , liatry kłosowe i dalie od lipca do września. We wrześniu i październiku kwitną zimowity jesienne.

A więc te cudowne rośliny mogą zachwycać feerią barw przez całe lato, aż do wczesnej jesieni. Jeżeli taka perspektywa Wam odpowiada i chcielibyście wzbogacić swoje ogrody o rośliny cebulowe, to zachęcam do zajrzenia do książki Johna E. Bryana pt. Piękne kwiaty.

Książka charakteryzuje najpopularniejsze i najpiękniejsze kwiaty (ponad 700 gatunków), rozmnażane z cebul, bulw i kłączy, które sadzi się pod koniec lata, by zakwitły w następnym roku. Autor opisuje rośliny, kwitnące w różnych porach, w miejscach cienistych i nasłonecznionych, w ogrodzie i na balkonie. Dzięki tej lekturze dowiecie się jak dokonać wyboru kwiatów, jak sadzić i uprawiać te rośliny, by były zawsze piękne, jak je wykopywać i przechowywać. Książka zawiera dużo ciekawych rad ogrodniczych oraz wskazówek pielęgnacyjnych. Ponadto zawiera 300 przepięknych fotografii najpiękniejszych roślin.

Serdecznie polecam. Książkę znajdziecie tutaj.

Marta Kamchen


 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki