NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

Rośliny w donicach stały się ostatnio cenionym elementem dekoracji ogrodów. Obecnie bardzo modne jest ustawianie donic nie tylko na tarasie, ale także na schodach, przy wejściu do domu czy w ogrodowych zakątkach.

Rośliny w pojemnikach są doskonałym materiałem twórczym dla wszystkich, którzy lubią aranżować przestrzeń i cenią zmienność tworzonych kompozycji. Dobrze dobrane do odpowiednich pojemników mogą pełnić funkcję elementów rzeźbiarskich oraz tworzyć niebanalne kompozycje złożone z wielu różnych donic z roślinami. Dzięki własnej inwencji można stworzyć piękny ogród w pojemnikach, który będzie nawiązywał do dekoracyjności i pewnej dozy tajemniczości XIX-wiecznych ogrodów...

Rośliny uprawiane w pojemnikach dawniej "należały" jedynie do balkonów i tarasów, teraz jednak zeszły i do ogrodu. Dobrze uprawiane mogą być prawdziwą ozdobą – ożywiają kompozycję i podnoszą prestiż miejsca. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią wykazywać się inwencją w zagospodarowywaniu swojego otoczenia.

Jeżeli nie masz ogrodu, a chcesz otaczać się zielenią i kwiatami, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić na balkonie, tarasie lub parapecie kilka doniczek i posadź w nich byliny, kwiaty jednoroczne lub krzewy. Przekonaj się, jak szybko i łatwo można stworzyć barwny zakątek. Tak niewiele trzeba aby stworzyc cos interesującego i miłego dla oka... Jeżeli jednak nie wiecie jak się do tego zabrać to polecam lekturę książki z serii Ogrodnik Doskonały, pt. Ogród w pojemnikach autorstwa Ireny Przydróżnej i Hanny Wypych.

To bogato ilustrowany poradnik prezentujący gotowe projekty aranżacji balkonu i tarasu, kompozycje roślinne oraz sposoby pielęgnacji roślin doniczkowych. W części katalogowej znajdują się opisy i zdjęcia ponad 100 gatunków, które można uprawiać w donicach i pojemnikach.

Polecam - książka jest pięknie wydana i warto do niej zajrzeć.

Marta Kamchen


0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki