NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Wielu z Was posiada niewielkie skrawki ziemi czy tarasy, które aż się proszą o to, by stać się czarownymi ogródkami, w których pobyt będzie prawdziwą przyjemnością. I na pewno wielu z Wam wydaje się niemożliwe, aby na tych kilkunastu metrach kwadratowych ogrodu urządzić zaciszną, zieloną oazę spokoju...

Jeżeli szukacie pomysłu na swoje otoczenie to polecam książkę brytyjskiego architekta krajobrazu Andy Sturgeona, pt. Minimum przestrzeni, maksimum zieleni. Jak urządzić mały ogród. Nie ma chyba napisanej książki, która byłaby bardziej dopasowana do polskich realiów.

Książka pokazuje jak w pozbawionych inspiracji miejscach dostrzec ich niewiarygodne zalety. Jeżeli myślicie, że tylko trawa lub gres nadają się jako podłoże Waszego ogrodu, tarasu czy balkonu, to zdecydowanie książka dla Was. Każdą, nawet najmniejszą przestrzeń – kawałek ogródka, balkon czy werandę można przekształcić w przyjemną dla oka i kojącą dla ducha oazę zieleni. Spróbujcie tak zaaranżować ogród, żeby maksymalnie wykorzystać każdy jego wolny skrawek. Spójrzcie kreatywnie na przestrzeń i powiększcie swoje ogrody, aby znalazło się w nich miejsce do zabawy i odpoczynku. Skorzystajcie z porad fachowca, by jak najlepiej zagospodarować niewielkie podwórka-studnie, balkony czy dachy.

To naprawdę świetna propozycja dla posiadaczy małych ogrodów przy domkach jednorodzinnych, segmentach oraz mieszkaniach na parterze, a także dla działkowców. Również właściciele małych i dużych balkonów znajdą tu mnóstwo podpowiedzi, jak na małej przestrzeni wyczarować bajkowe oazy zieleni.

Publikacja zawiera kilkaset fotografii i rysunków na 150 stronach. Prezentuje szeroki wachlarz kompleksowych projektów oraz drobnych, zaskakujących i bardzo praktycznych pomysłów w zakresie rozmieszczenia roślin, nastrojowego oświetlenia, kolorystyki i form ścian oraz ogrodzeń, różnorodnych podłóg i nawierzchni, delikatnych zasłon i baldachimów, donic na kwiaty, krzewy i drzewka, wygodnych i dobrze dopasowanych mebli ogrodowych oraz wykorzystania wody.

Książka obowiązkowa w bibliotece! Ja już własną posiadam :) i szczerze polecam jej zakup Wam.

Marta Kamchen

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki