NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

fot1Trudno oprzeć się urokowi wiejskiego ogródka, bowiem nie tylko przypomina kolorowy, pachnący bukiet, ale przede wszystkim kojarzy się z dzieciństwem i smacznymi jabłkami prosto z drzewa. Jak się jednak okazuje jego zaprojektowanie wcale nie jest takie proste.

0
0
0
s2sdefault

1aSzkocja to kraj wyjątkowo urodziwy. Kiedy pierwszy raz przekroczy się jej granicę, naszym oczom ukazują się malownicze widoki, pełne lasów, zielonych łąk i niezliczonych jezior. Niemal w każdym zakątku kraju możemy znaleźć wielkie fortyfikacje, należące niegdyś do szkockich klanów. Jednym z nich jest zamek Drummond, którego ogród jest uważany za jeden z największych skarbów tego państwa.

0
0
0
s2sdefault

1Włoski temperament i brytyjska precyzja, tak można by powiedzieć o ogrodach Luciano Giubbilei’ego. Urodzony w Sienie, biuro projektowe otworzył w Londynie. Pomysł, żeby zostać projektantem ogrodów, podsunęła mu jego brytyjska dziewczyna Sarah, kiedy obsesyjnie zajmował się ich przydomowym trawnikiem we Włoszech. Dziś jego styl rozpoznawany jest niemal na całym świecie. Wyróżnia go mieszanka współczesnego z klasycznym, wyraźny porządek i geometria, kształty i linie, światło oraz cień.

0
0
0
s2sdefault

ogrod-w-stylu-wiejskim-5Ogrody formalne wymagają dużej ilości czasu i energii na ich pielęgnacja, podczas gdy te o wielskim charakterze pozwalają po prostu cieszyć się bliskością natury. Wykreuj w swoim ogrodzie romantyczna sielankę przy pomocy kilku elementów, dzięki którym nadasz swojemu zieleńcowi wiejski charakter.

0
0
0
s2sdefault

550 100178054Ogród wodny przyciąga uwagę i pozwala wykreować w ogrodzie prywatną oazę spokoju, w której z powodzeniem będziemy mogli oderwać się od codzienności i spędzić kilka chwil na kontemplacji, medytacji lub miłej rozmowie. Przedstawiamy kolejną dawkę inspirujących wodnych aranżacji ogrodowych.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki