NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

2aKontynuujemy serię poświęconą ogrodom, których piękno możemy podziwiać podczas zimy. Dziś udamy się do jednego z najpiękniejszych zieleńców Angli – Anglesey Abbey. Położony je on w małej wiosce Lode, mieszczącej się niedaleko Cambridge. Teren ten jest obecnie własnością National Trust.

0
0
0
s2sdefault

2aZima to okres w którym większość roślin zapada w sen. Są jednak takie ogrody na świecie, które właśnie podczas zimy oferują swe największe bogactwo. Choć ogrodów zimowych na świecie nie jest zbyt dużo, warto poznać ich urok.

0
0
0
s2sdefault

magdalen collegeOksford – miasto malowniczych wież, eklektycznej architektury oraz przepięknych miejsc pełnych zieleni.

0
0
0
s2sdefault

Handler.ashxOgrody zimowe, zwane również oranżeriami, znane były na świecie już kilkaset lat temu. Niegdyś były one przywilejem arystokracji, która hodowała w nich drzewka cytrusowe, dziś możemy dostrzec je w coraz większej ilości ogrodów. Ogrody te pomagają poprawić bilans cieplny budynku,  redukują nadmierny zgiełk otoczenia, a także stanowią wspaniałą perspektywę dla osób, które pragną uprawiać w swym domu egzotyczne gatunki roślin. W naszym cyklu poświęconym ogrodom zimowym przedstawimy szereg niezbędnych informacji, jakie należy wiedzieć w tym temacie.

0
0
0
s2sdefault

* Jak urządzić wnętrze w jednym z 5 stylów: skandynawskim, kosmopolitycznym, indyjskim, orientalnym lub toskańskim.
* Jak urządzić pomieszczenia funkcjonalnie i estetycznie.

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki