NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

SAM ZAPROJEKTUJ Dom Wnętrze i Ogród to wszechstronna aplikacja umożliwiająca zaprojektowanie domu, przy jednoczesnym wyposażeniu jego wnętrza, a także urządzić ogród wokół niego. Stworzone przestrzenie można wyposażyć korzystając z bogatej biblioteki, zawierającej 2000 elementów. Stworzone projekty można obejrzeć w trójwymiarowej technologii Helios32 Radiosity Renderer.

0
0
0
s2sdefault

Komputerowa Encyklopedia Kwiatów opisuje ponad 3400 kwiatów, roślin cebulowych, pnączy i orchidei, przy czym każda roślina posiada zdjęcie i opis zawierający informację na temat wymagań glebowych, wodnych, słonecznych, temperaturowych, a także wymiarów, rozrostu, okresu życia, kłopotliwości uprawy i zastosowania. Ponad 5000 fotografii! To wspaniała encyklopedia, którą proponuję każdemu miłośnikowi ogrodów, a także profesjonalistom.

 

0
0
0
s2sdefault

gardencomposerOgromne możliwości programu połączone z łatwością obsługi powodują, że Garden Composer 3D PLUS jest idealnym narzędziem zarówno dla amatorów jak i zawodowych projektantów. Teraz każdy sam może zaprojektować otoczenie swego domu!

0
0
0
s2sdefault

zaprojektuj_ogrodProgram Zaprojektuj Ogród przeznaczony jest dla osób amatorsko zajmujących się projektowaniem ogrodów. Prosta obsługa programu na poziomie podstawowym pozwala na jego wykorzystanie przez osoby, które, na co dzień nie mają do czynienia z programami architektonicznymi. Zawiera intuicyjne menu oraz przejrzysty interfejs. Łatwe w obsłudze narzędzia oraz czytelny układ katalogów z wyposażeniem jest dostępny dla każdego. Jednocześnie zaawansowane funkcje programu pozwalają na jego wykorzystanie przy tworzeniu profesjonalnych projektów.

0
0
0
s2sdefault

wymarzony_ogrod3dProgram Wymarzony Ogród 3.0 jest skierowany przede wszystkim do osób zajmujących się profesjonalnie projektowaniem zieleni, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez ogrodników hobbystów do projektowania przydomowych ogródków.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki