NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

ZIELONY BUSZ to nawóz o szczególnym, wyjątkowo złożonym charakterze, organiczno-mineralny, dolistny, NPK. Zawiera też Mydło Potasowe, miedź Cu i inne mikroelementy (Co, B, Zn, Mo) oraz wyciągi z piołunu, czosnku, pokrzywy i alg.

 

0
0
0
s2sdefault

Produkt doskonale zaspokaja zapotrzebowanie na składniki mineralne tych wymagających roślin. Wysoka zawartość potasu i fosforu wpływa na obfite  kwitnienie. Nawozimy od  wczesnej  wiosny  do końca lipca  co 2-miesiące.

 

0
0
0
s2sdefault

Produkt dostosowany do potrzeb surfinii, z dużą ilością łatwo przyswajalnego żelaza oraz boru, miedzi, manganu i molibdenu. Nie zawiera wapnia, co wpływa bardzo korzystnie na rozwój i kwitnienie roślin. Przeznaczony jest do nawożenia roślin w pojemnikach, skrzynkach, doniczkach jak i w gruncie.

 

0
0
0
s2sdefault

Odpowiednio dobrany zestaw składników w nawozie powoduje,  że rośliny obficie kwitną, są mniej wrażliwe na przemarzanie. Nawóz można stosować  zarówno przed sadzeniem roślin jak i dla roślin już rosnących od wczesnej wiosny do września co 2- miesiące

 

0
0
0
s2sdefault

Nawóz do nawożenia ozdobnych roślin cebulowych  zalecany jest  do nawożenia takich roślin jak tulipany, lilie, mieczyki (gladiole) itp.  Zawarte składniki  korzystnie wpływają  na wielkość roślin   oraz zapewniają obfite  kwitnienie  i intensywne  wybarwienie kwiatów

 

0
0
0
s2sdefault

Korzystnie wpływa na obfite kwitnienie oraz większą mrozoodporność krzewów. Szczególnie polecany do nawożenia najbardziej wymagających odmiana róż.  Nawóz  możemy stosować  zarówno przed sadzeniem jak i dla roślin już rosnących.

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki