NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

Chmurka Nawozowa Rośliny Zielone przeznaczona jest dla wszystkich roślin o ozdobnych liściach. Zastosowanie zapewnia szybki wzrost roślin, atrakcyjny pokrój i intensywną barwę liści. Zwiększa odporność na choroby i szkodniki.

 

0
0
0
s2sdefault

Nawóz BUJNA ZIELEŃ to uniwersalny nawóz dla wszystkich roślin o ozdobnych liściach. Stosowany regularnie zapewnia prawidłowy wzrost, dobrą kondycję roślin i intensywną zieleń liści.

 

0
0
0
s2sdefault

Nawóz PIĘKNE KWIATY to uniwersalny nawóz dla wszystkich roślin kwitnących. Systematycznie stosowany zapewnia dobrą kondycję roślin i intensywne, długotrwałe kwitnienie. Dodatek schelatowanych mikroelementów stymuluje rozwój systemu korzeniowego...

 

0
0
0
s2sdefault

Chloroza u roślin, czyli jaśniejsze przebarwienia na liściach koloru zielonego lub żółtego, powstaje najczęściej w wyniku niedostatku składników pokarmowych.

 

0
0
0
s2sdefault

Przy produkcji sadzonek istotnym momentem jest właściwe ukorzenienie roślin, co jest podstawą ich późniejszego właściwego rozwoju. W celu lepszego rozwoju systemu korzeniowego poleca się stosować specjalnie do tego skomponowane nawozy, zawierające dodatkowe składniki pobudzające.

 

0
0
0
s2sdefault

Nawozy typu Busz służą do natychmiastowej poprawy stanu odżywienia roślin. Nie zawierają zanieczyszczeń w postaci metali ciężkich i innych szkodliwych balastów, chlorków, azotanów, co ma ogromne znaczenie przy produkcji żywności.

 

0
0
0
s2sdefault

ZIELONY BUSZ to nawóz o szczególnym, wyjątkowo złożonym charakterze, organiczno-mineralny, dolistny, NPK. Zawiera też Mydło Potasowe, miedź Cu i inne mikroelementy (Co, B, Zn, Mo) oraz wyciągi z piołunu, czosnku, pokrzywy i alg.

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki