NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

fototapeta160x110Architektura pełni funkcję przede wszystkim użytkową, jednak jej projektanci dokładają wszelkich starań, by nie tylko była praktyczna, ale także estetyczna, nowatorska lub zaskakująca. Widać to nie tylko na przykładzie dawnych zabytków i współczesnych wieżowców, ale także takich konstrukcji jak wielkie, piętrowe ronda czy mosty. Właśnie tym ostatnim przyjrzymy się dzisiaj lepiej, żeby pokazać ich niebywały potencjał w świecie aranżacji wnętrz.

0
0
0
s2sdefault

drzewa 160x110Jeśli wprowadzimy do mieszkania namiastkę natury w postaci ściennych dekoracji, sprawimy, że dotychczasowy wystrój stanie się o wiele bardziej przytulny. Nieważne, czy postawiliśmy na nowoczesną, czy tradycyjną aranżację, ponieważ w każdej stylizacji sprawdzi się odpowiednio dobrana leśna tapeta. Drzewa w rysunkowej formie ożywią przestrzeń i zamienią zwykły pokój w oryginalne wnętrze.

0
0
0
s2sdefault

Dom miniCzym jest architektura pasywna, która wyznaczyła innowacyjny kierunek w rozwoju architektury?

0
0
0
s2sdefault

dzien architekta minUwaga już jutro! Seminarium DZIEŃ ARCHITEKTA KRAJOBRAZU
● nowoczesne technologie ● warsztat pracy doświadczonych architektów krajobrazu o międzynarodowej renomie ● nowe możliwości wizualizacji projektów

 

0
0
0
s2sdefault

1Większość osób urządzających sobie własne ogrody myśli jedynie o tym, jak ich oaza ma wyglądać, co mają posadzić, jak poprowadzić ścieżkę, a gdzie zrobić kwietnik czy oczko wodne. Nagminnie zapomina się o właściwych nasadzeniach drzew i krzewów. Dobiera się rośliny pod względem ich wymagań, lecz pomija skutki, które pojawiają sięj, gdy roślina będzie starsza i większa.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki