NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Budynek biurowy – siedziba  EUROSTYL

Lokalizacja:  Gdańsk, ul. Leszczynowa

Inwestor: EUROSTYL

Powierzchnia ok. 1000 m2

Opis koncepcji:

Przy nowoczesnym budynku biurowym stworzono prostą w formie, łatwą w utrzymaniu zieleń. W strefie wejściowej, z uwagi na brak oświetlenia, zaplanowano rząd kwadratowych donic podświetlanych, uzupełnionych nasadzeniami z bukszpanu, formowanymi na kształt kwadratu. W podłożu, wysypanym polnym żwirem, pomiędzy donicami, występują nasadzenia w postaci wybarwiającej się na czerwono Imperarty ‘Red Baron’, nawiązującej do kolorystyki elewacji. Z uwagi na wystepowanie po obu stronach budynku podziemnej hali garażowej  zaplanowano niewielkie połacie trawników poprzecinane żwirowymi pasami z betonowymi donicami w kolorze antracytu. Nasadzenia w donicach w postaci kopulastych zielonych klonów zwyczajnych ‘Globosum’, dobrze komponują się z geometryczną, nowoczesną bryłą budynku. Wąska skarpa przy granicy działki została gęsto obsadzona zimozieloną irgą, której liczne czerwone  owoce ładnie dopełniają całość kompozycji.

Zdjęcia realizacji:

Leszcz 1

LESZCZ 2

LESZCZ 3

LESZCZ 4

LESZCZ 5


logo jpg czyste

APPO – Autorska Pracownia Projektowania Ogrodów
Agnieszka Durlik
668-115-014
www.appo.com.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
siedziba: ul. Karlikowska 9, Borkowo k. Żukowa 83-330
pracownia: ul. Spokojna 11/10, Gdynia 81-549

APPO to młoda, prężnie działająca pracownia projektowania zieleni. Tworzymy indywidualne, jednostkowe projekty w oparciu o liczne konsultacje z Klientem, mające na celu jak najlepsze poznanie Państwa preferencji, upodobań oraz stylu życia. Staramy się, aby nowo zaprojektowana przestrzeń stanowiła komfortową, funkcjonalną oraz estetycznie spójną przestrzeń, w której każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie. Na każdym etapie, począwszy od fazy projektowej aż po wykonawstwo, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki