NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

Jestem wielką fanką wszelkich albumów poświęconych tematyce związanej z architekturą krajobrazu, jego kształtowaniem, przeistaczaniem przestrzeni, zieleni etc., dlatego też bardzo Wam polecam bestseller wydawnictwa Merrell prezentujący 100 współczesnych – zarówno małych, jak wielkich – ogrodów.

Książka (do kupienia tutaj) jest wspaniale zilustrowana i napisana w żywym stylu. Zawiera zasadnicze informacje odnośnie prezentowanych miejsc oraz koncepcji projektowych. Znajdziecie tu dzieła wielu znanych i cenionych w świecie architektów krajobrazu, jak np. Terence'a Conrana, Penelope Hobhouse, Pieta Oudolfa i Dana Pearsona.

To piękne wydawnictwo odkryje przed Wami arkana współczesnych ogrodów wszystkich stylów z całego świata. Jest to po prostu kopalnia pomysłów i inspiracji, a także przyjemność dla oka każdego miłośnika ogrodu. Znajdziecie tu realizacje począwszy od małych, wyrafinowanych ogrodów prywatnych, poprzez minimalistyczne ogrody miejskie, aż do monumentalnych rozwiązań krajobrazowych na obszarach wiejskich, zapierających dech w piersi. Każdy ogród jest pięknie sfotografowany, aby pokazać wszystkie jego najważniejsze cechy i istotne szczegóły.

Gorąco polecam!


Marta Kamchen - architekt krajobrazu

poniżej kilka przykładowych stron:0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki