NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

 

Rośliny cebulowe należą do bardzo zróżnicowanej grupy niezawodnych zwiastunów wiosny w ogrodzie. Są one nieodłącznym elementem zarówno ogrodów przydomowych, jak i parków czy zieleńców. Rośliny te od wieków cieszą się niesłabnącym powodzeniem ze względu na ich piękne, najczęściej intensywnie wybarwione i duże w stosunku do wielkości kwiaty oraz łatwość rozmnażania i uprawy. Doskonale prezentują się na rabatach bylinowych mieszanych, zapewniając kwitnienie w czasie, gdy inne byliny jeszcze nie kwitną, a krzewy jeszcze nie cieniują rabaty swoimi liśćmi. Zwiastują one zatem wiosnę w sposób szczególnie widoczny, w momencie kiedy inne rośliny są jeszcze uśpione.

Będąc w takim wiosennym klimacie, postanowiłam zaproponować Wam książkę Rośliny cebulowe, autorstwa Beaty Grabowskiej oraz Tomasza Kubali, napisanej w formie katalogu. To taki niezbędnik Studenta, ale tak ze Projektanta, czy każdego miłośnika ogrodu, jeżeli chodzi o tematykę związaną z tą grupą roślin.

W publikacji tej zilustrowano i scharakteryzowano w postaci piktogramów ponad 750 gatunków i odmian roślin cebulowych.Książka prezentuje miedzy innymi szereg rzadkich roślin, zasługujących na szersze rozpropagowanie i wprowadzenie do powszechnej uprawy. W części opisowej pokrótce przedstawiono morfologię, biologię rozwoju i specyfikę uprawy roślin cebulowych.

Książkę serdecznie polecam - możecie ja zakupić tutaj. Z kolei poniżej przedstawiam tradycyjnie kilka stron z jej wnętrza.

Marta Kamchen - architekt krajobrazu

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki