NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

 

Byliny to ogromna rozmaitość zachwycających roślin ozdobnych. Bogactwo kolorów, kształtów i zapachów pozwala na tworzenie różnorodnych, bajecznie kolorowych rabat i skalniaków. Niestety piękne rośliny cieszą nie tylko oko - stanowią bowiem łakomy kąsek dla wielu szkodników!

Jeżeli nie wiecie co dolega Waszym roślinom, albo nie wiecie jak pozbyć się szkodników je atakujących to polecam Wam książkę (a właściwie serię książek:) traktującą bardzo obszernie o ochronie bylin, autorstwa znanych i cenionych specjalistów z Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.

Jest to pierwsze wydanie książki tak obszernie omawiające najważniejsze choroby i szkodniki występujące na bylinach ogrodowych. Opracowanie to powstało na podstawie wieloletnich obserwacji prowadzonych w szkółkach bylinowych, a także w nasadzeniach tych roślin na rabatach. Autorzy, pod kierunkiem prof. dr hab. Gabriela Łabanowskiego szczegółowo opisują oraz ilustrują wiele sprawców uszkodzeń roślin, a także objawy ich występowania lub żerowania, co może pozwolić Wam w jednoznaczny sposób rozpoznać zagrożenie.

Książka została stworzona z myślą o szkółkarzach i producentach bylin, ale z pewnością będzie pomocna również osobom zajmującym się projektowaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Myślę też, że przyda się studentom architektury krajobrazu lub ogrodnictwa : szczególnie na przedmiotach entomologia, choroby roślin, szkodniki itp., itd. :)

Książkę możecie zakupić tutaj. Polecam.

Marta Kamchen

P.S. Poniżej przedstawiam Wam również pozostałe tytuły z tej ciekawie opracowanej serii.

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki