NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160
Teren wokół domu  stał się obecnie przestrzenią, w której możecie czerpać radość z rozmaitych form życiowej aktywności, m.in. zażywając relaksu z samotności lub bawiąc się z grupą przyjaciół, spożywając rodzinny posiłek lub oddając się pasjonującemu hobby. Poradnik Mała architektura wokół domu, bez względu na Wasze zamiary, pokaże Wam jak wykorzystać optymalnie przestrzeń wokół domu. Znajdziecie tu wszystko, co jest niezbędne do wykonania planów, projektu oraz budowy obiektów małej architektury ogrodowej.

Książka zawiera ponad 150 projektów - niektóre z nich mają walory estetyczne, inne mają za zadanie poprawić funkcje rozmaitych przestrzeni, wszystkie jednak służą podwyższeniu komfortu otoczenia domu dla Was i Waszych rodzin. Znajdziecie tu m.in. następujące projekty:

1. fontanny z kostką brukową – doskonały akcent w zaniedbanym rogu ogrodu lub podwórka,
2. cembrowiny pod ognisko – odrębna konstrukcja pozwoli bezpiecznie cieszyć się ciepłem ogniska pod gołym niebem,
3. płotu z drewna i miedzianych rurek – unikalne połączenie materiałów, które kreują ogrodzenie pełne uroki i jednocześnie bezpieczne,
4. altany – w stylu wiktoriańskim – eleganckie ustronie na tyłach ogrodu, idealne do spotkań z przyjaciółmi i rodziną,
5. werandy na trzy pory roku – dodatek do każdego domu i ogrodu, który naprawdę robi wrażenie.

Nawet jeżeli jesteście początkującymi adeptami budowlanego rzemiosła, zachęcam Was gorąco do sięgnięcia po proponowane w poradniku projekty. Książkę możecie znaleźć tutaj. Pamiętajcie - realizując wybrany projekt zdobywacie nowe umiejętności i nabieracie pewności siebie, przygotowując się do większych wyzwań.

Polecam! Poniżej kilka przykładowych stron

Marta Kamchen

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki