NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

Wraz z nadejściem jesieni często dostrzegamy drzewa, które są dla nas niezauważalne podczas pozostałych pór roku. Projektowanie krajobrazu, wymaga od nas dobrania odpowiednich drzew, które będą zachwycać swym pięknem przez cały okres. Prezentujemy trzy gatunki, które zdaniem znanego projektanta Kevin'a Teague'a będą spełniać idealnie te rolę.

Jesień to okres, gdy kolor liści zmienia się w wyniku krótszych, chłodniejszych dni. Opadając, eskponują one żywe kolory, popularne dla tej pory roku.

Pierwszą propozycją, prezentującą wspaniałą palete barw i trwałość koloru, jest Ambrowiec balsamiczny. Posiada kształt gwiazdy, a jego liście są podobne do klonowych. Odznacza się on tym, iż liść zmienia kolor na jesień z zielonego na tętniącą życiem czerwień, pomarańcz z odcieniami żółtego, aż w końcu wyrazisty fiolet.

asd

Drugi wybór Teague'a stanowi Parocja perska. Jest to drzewo, osiągające średni rozmiar około 30 m wysokości, które zmienia swe liście w odcień złotej żółci, następnie przechodzi w pomarańcz z delikatnymi wstawkami różu, by zakończyć na szkarłatnej czerwieni.

DSC_0126

Trzecim drzewem, a zarazem faworytem architekta jest Stewarcja kameliowata. To drzewo daje wspaniałe doznania estetyczne nie tylko w okresie jesieni, ale także w ciągu pozostałych pór roku. Jego liście przybierają początkowo pomarańczowo-czerwony kolor, zaś późną jesienią mocny fiolet. Oprócz tego kora drzewa jest bardzo efektowna. Łuszczy się, tworzac wzór mozaiki o kolorze zieleni, szarości, rdzy, terakoty oraz bieli. Drzewo ma bardzo elegancką formę, ukwieconą na wiosnę białymi kwiatami.

20101023130354

Źródło: http://www.h-ai.com/

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki