NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

600Automatyczna miniKompozycje stworzone z wielobarwnych kwiatów wprowadzają do naszego otoczenia nową energię i świeżość.  W zależności od tonacji kolorystycznej mogą nadać naszemu wnętrzu elegancji i spokoju, bądź ciepła i uśmiechu.

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

11Nowoczesny, minimalistyczny styl niepostrzeżenie przedostał się z miast do ogrodów. Dopasowany do bryły budynku tworzy jego ogrodowe odbicie. Trudno sobie dziś wyobrazić ogród w stylu modern bez dobrze dobranych nawierzchni.

 

0
0
0
s2sdefault

Altax taras drewno egzotyczne 1Modne, estetyczne, ale niekoniecznie najtańsze. Drewno egzotyczne cieszy się coraz większą popularnością w polskich domach i ogrodach. Teak, marbau, iroko i ipe – te niecodzienne nazwy kryją za sobą surowiec, który wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami estetycznymi i użytkowymi, wymaga jednak szczególnej ochrony. Doradca techniczny firmy Altax, Andrzej Wójcik, podpowiada, jak dbać o drewno egzotyczne, żeby cieszyło oczy długie lata.

0
0
0
s2sdefault

ThermaHEXX-1Popularne, szczególnie latem tarasy i patia, poza dostarczaniem przestrzeni dla wypoczynku i rozrywki na świeżym powietrzu, teraz mogą także przyczyniać się do zmniejszenia rachunków i promocji ekologicznej, zrównoważonej gospodarki. Właściwie, to dzięki zbudowaniu tarasu można zaoszczędzić pieniądze... jest to możliwe za sprawa innowacyjnego projektu ThermaHEXX, panelu magazynującego ciepło, który być może już niedługo będzie tak samo popularny, jak solary.

0
0
0
s2sdefault

2W nowej kolekcji Libet STAMPO pojawiły się ciekawe możliwości znakowania nawierzchni. Na życzenie architekta, możliwe jest wybiórcze śrutowanie kostek lub płyt, dzięki czemu na ich powierzchni uzyskiwane są płaskie, lekko chropowate wzory.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki