NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

taras1bminiZobaczcie jak prezentują się metamorfozy trzech tarasów wykonane przez Fabrykę Ogrodów . Miejsce realizacji Warszawa i okolice.

Poniżej zdjęcia przed i po. 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

zdj 2Ogród powstał na tarasie mieszczącym się przy mieszkaniu. Układ donic drewnianych i desek zdefiniował przestrzeń na nowo wydzielając miejsce na ławeczkę ze schowkiem i stolik z dwoma krzesełkami.

0
0
0
s2sdefault

1bGłównym zadaniem projektanta było stworzenie pionowych przegród na obrzeżach tarasu w celu uniemożliwienia czworonożnym przyjaciołom wychodzenia na otwartą przestrzeń zieleni osiedlowej. Życzeniem Inwestorów było również wprowadzenia kameralnego oświetlenia oraz niewymagającej, zimozielonej roślinności, atrakcyjnej przez cały rok.

0
0
0
s2sdefault

zakatek wypoczynkowyGłównym założeniem projektowym było stworzenie ogrodowego azylu w stylu japońskim. Budynek mieszkalny charakteryzuje się prostymi i nowoczesnymi kształtami dlatego ogród zaprojektowano w sposób, który go podkreśla i jednocześnie łagodzi.

0
0
0
s2sdefault

 

2Głównym założeniem projektowym był podział przestrzeni ogrodu na II strefy, jadalną z miejscem na stół oraz wypoczynkową dla dzieci wyposażoną w hamak.

0
0
0
s2sdefault

Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki