NEMH2O ROBOT BASENOWY NOWOSC INDUKCYJNIE LADOWANY

tety-i-prezentacje-red-160

RELACJA
WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz
5-7 października 2012 r.
Międzynarodowe Targi Szczecińskie
Ul. Struga 6-8, Szczecin
www.mts.pl

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne za nami. Tegoroczna edycja zgromadziła około 80 wystawców i blisko 7.000 zwiedzających. Jak ją zapamiętamy? 14 nowości w ofercie wystawców, ale też nowości w programie: Strefa Wnętrz Komercyjnych, seminaria „Wnętrza dla biznesu”, Strefa Designera w nowej odsłonie, Akademia Dobrze Mieszkaj, I Szczecińskie Zawody Płytkarzy oraz „Kuchnia Marzeń” – RUST R8. Zapamiętamy ponadto młode małżeństwo – zwycięzców jednej z konkursowych nagród, które na targach znalazło wszystko, czego potrzebowało do wykończenia i urządzenia swojego nowego mieszkania.

SAM 0073

Urządzić stylowe i przytulne mieszkanie, zaaranżować nowoczesne biuro czy przyciągający klientów sklep – to wcale nie takie łatwe. Na rynku jest wiele produktów i usług, jednak dotarcie do tych ofert wymaga poszukiwań. Niewiele jest przecież centrów z wyposażeniem i wykończeniem wnętrz, które w sposób możliwie zróżnicowany przedstawiałyby pełen zakres tego, czego potrzebujemy dla naszych mieszkań, domów, sklepów, biur. Taką rolę spełniają Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne. Co więcej, to chyba jedyne miejsce w regionie, gdzie w jednym czasie uzyskać można bezpłatne porady projektantów i architektów wnętrz, glazurników i parkieciarzy, oraz gdzie ceny są niejednokrotnie niższe (nawet o 30%) niż zazwyczaj.

SAM 0210

Tegoroczne targi zgromadziły ponad 80 wystawców (głównie z regionu) ze zróżnicowaną ofertą usług i produktów do wykończenia i wyposażenia wnętrz, które z powodzeniem funkcjonują na rynku krajowym i zagranicznym. Wiele firm było z nami po raz kolejny. Wiele produktów będących na rynku miało swoją reprezentację na targach. Były systemy ogrzewania, monitoringu, materiały do wykończenia ścian i podłóg, drzwi i okna, meble, ale też sprzęt do domu. Z zainteresowaniem spotkało się m.in. hartowane szkło z kolorowymi nadrukami, odpowiednie do każdego wnętrza (Optima), kominki przypominające telewizor plazmowy (Steel-Art), czy kafle o niepowtarzalnych wzorach (Strefa Architekta).

Nowości na targach

SAM 0571

W ofercie wystawców pojawiło się aż 14 nowości.

Medal „Wyróżniony Wyrób” otrzymało żelazko LauraStar x2a (Sterna Polska) za innowacyjność rozwiązań. Wyróżnienie przyznano sufitom napinanym firmy Alteza. To dowód tego, że niejednokrotnie proste rozwiązania są najlepsze. Sufity napinane przekonały także swoją uniwersalnością i praktycznością (można je w dowolny sposób przyozdobić i podświetlić, a montaż trwa tylko parę godzin). Wyróżniono także System AMC Premium, AMC NAVIGENIO (przenośne pole grzejne) i AMC AUDIOTHERM(AMC Alfa Metalcraft Corporation) za rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa pracy i czasu przygotowania posiłku oraz Infinity Candle(LEX Krzysztof Łukasik) za efektowny klimat wizualny, jaki tworzy ona w pomieszczeniach. Dało się zauważyć, że opinie jury podzielali także zwiedzający.

Wśród nowości pojawiły się: piec kaflowy Barraca i nowoczesny w wyglądzie kominek Riva (Steel-Art), mozaika 3D na ścianę (Zen-On), parkiet Parquet Design o strukturze 3D, Deskę Barlinecką i drzwi Setto i Dotiie (Art Studio Profesjonalnych Podłóg), drzwi stalowe ocynkowane Jakra (Jakra Corporation), oryginalne fotele Opra Design. Sanitec KOŁO zaprezentował trzy praktyczne nowości: WC typu Rimfree bez wewnętrznego ceramicznego kołnierza, kabinę KOŁO First, brodziki akrylowe PACYFIK. Innowacją na targach był laserowy system spawania krawędzi LaserEdge (Studio System), kuchenne meble systemowe Kammoduł i Singiel Plus (Dąb).

„Kuchnia Marzeń”

SAM 0486a-800

Zwycięskiej kuchni wyłonionej w konkursie „Kuchnia Marzeń” nie dało się nie zauważyć, bo Kuchnia RUST R8 firmy Meble RUST jest nie tylko nowoczesna, funkcjonalna i modna, ale i imponująca. Wyjątkowość tej kuchni to m.in. zmienna asymetria płaszczyzny frontu, oświetlenie ledowe wnętrz szafek, szlachetne detale wnętrzarskie, ergonomiczne systemy uchwytowe i bezuchwytowe, unikalny kolor, funkcjonalna wyspa. Najnowocześniejsze technologie zastosowano także w kuchni Studio System, która zajęła drugie miejsce w konkursie.

Trend najciekawiej zaaranżowanym stoiskiem

W konkursie na najciekawiej zaaranżowane stoisko głosami zwiedzających zwyciężyła aranżacja łazienki i kuchni przygotowana przez firmę Trend ze Szczecina. – Odwiedzającym podobała się funkcjonalna bryła szafki łazienkowej i zabudowy kuchennej z zaokrąglonymi łukami, idealna do niewielkich powierzchni – powiedziała właścicielka firmy, Elżbieta Michałowska.

Strefa Designera

SAM 0439

Jak co roku część przestrzeni targowej przeznaczyliśmy dla kilkunastu młodych architektów, projektantów wnętrz i krajobrazu. Na Strefie Designera skorzystały dwie strony: zarówno zwiedzający, którzy korzystali z profesjonalnych porad, jak i projektanci, którzy zyskali szansę pozyskania klientów i nawiązania kontaktów biznesowych.

Dodatkowo, tym razem w centrum tej przestrzeni, przy współpracy studia wnętrzarskiego Raste stworzyliśmy przykładową aranżację wnętrz (nowoczesne biuro, minimalistyczna sypialnia, salon wypoczynkowy). Znalazły się w niej meble znanych polskich marek Balma, Noti i ProfiM, będące przykładem najnowszych trendów we wzornictwie i inspiracją do zmian we własnych wnętrzach. Do tego zachęcała także Marzena Bandyszak, szczecińska bohaterka programu telewizyjnego Pan&Pani House, która była gościem specjalnym strefy.

Akademia Dobrze Mieszkaj

SAM 0105

Odpowiednim miejscem na rozmowy o wnętrzach była także Akademia Dobrze Mieszkaj. Projektantki magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj”, z którego inicjatywy powstała ta akcja, służyły radą podczas indywidualnych rozmów ze zwiedzającymi i mini-wykładów.

Wnętrza komercyjne na targach

SAM 0195

Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnie urządzone wnętrza biznesowe, poszerzyliśmy program targów o wnętrza komercyjne. W pierwszy dzień targowy odbyło się seminarium „Wnętrza dla biznesu - Marketing kontra kryzys”. Jerzy Osika i dr Marek Borowiński przekazali wiele wskazówek dla właścicieli sklepów, ale i dla wszystkich innych zainteresowanych tematyką wnętrz. – Bardzo ciekawe wykłady z wieloma praktycznymi przykładami do zastosowania przez wszystkich – zauważyła jedna ze słuchaczek, Małgorzata Opaluch. Czego dowiedzieli się słuchacze? Jak oddziaływać w sprzedaży na zmysły, także poprzez kolorystykę, by inaczej organizować przestrzeń sprzedając kobietom, a inaczej mężczyznom. Na czym polega visual merchandising w biznesie? Słuchacze poznali również przykłady najlepiej na świecie urządzonych wnętrz oraz trendy w wyposażeniu wnętrz w 2013 r.

Do przedstawicieli firm skierowana była także Strefa wnętrz komercyjnych. Tutaj, przy współudziale studia Raste, zaprezentowaliśmy meble marki ProfiM o ciekawym wzornictwie przeznaczone do biur, sekretariatów, recepcji.

Glazurnicy na targach

SAM 0321

Wydarzeniem uzupełniającym 21. Targi WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne był panel poświęcony glazurnikom, przygotowany przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy. W programie znalazły się fachowe porady i pokazy, pozwalające zdobyć wiedzę, pozwalającą z jednej strony ocenić fachowość rzemieślnika, z drugiej natomiast, wykonać pewne prace samodzielnie.

Jeśli zwiedzający szukali prawdziwych profesjonalistów, I Szczecińskie Zawody Płytkarzy były najlepszą okazją by ich poznać. W wykonaniu zadania konkursowego (wyłożeniu sześciennej bryły dowolnym wzorem z płytek) największym kunsztem wykazał się Krzysztof Glina, glazurnik z 15-letnim doświadczeniem. Drugie miejsce zajął Janusz Milecki, a trzecie – Leszek Bitowt.

Innowacyjne rozwiązania w wystroju łazienki zaprezentowała aranżacja „Nowoczesna Łazienka”. W projekcie wykorzystane zostały m.in. płytki projektu Macieja Zienia marki Tubądzin i płyta WIM Platte.

0
0
0
s2sdefault

Zapowiedzi i relacje z wydarzeń

WZORY W OGRODZIE już 12 września 2015 w Królikarni

Targi Designu WZORY to cykliczna impreza promująca młode, polskie wzornictwo.  WZORY...

23. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE już 3-5 września 2015

  już od 3 września 2015 po raz 23 Zieleń to...

warszawskie targi designu WZORY W OGRODZIE zapraszają

już 25 Kwietnia 2015 w Królikarni darmowe warsztaty

MIASTO OGRÓD - Zielony design 2015 w Szczecinie

  Po raz 17 Szczecin zaprasza na Targi Roślin i Architektury...

20 marca 2015r- zapraszamy na szkolenie stawy kąpielowe

Już 20 marca w Warszawie odbędzie się organizowane przez firmę...

Szkolenie z budowy stawów kąpielowych – Gordo Studio

Już 20 marca 2015 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie...

Gardenia ruszyła pełną parą...

Jeszcze tylko jutro bedzie można zwiedzać targi....

Zapraszamy na Gardenię 2015

  To trzeba zobaczyć koniecznie. W tym roku Gardenia 2015 otwiera swoje...

Sezon 2015 otwarty! Konferencja w Gdańsku

Nowy sezon 2015 uważamy za rozpoczęty!. Już jutro otwiera go...

Wydarzenia profesjonalistów- 3 dni w Warszawie

Zaproszenie na Wystawę Zieleń to Życie: konferencja, warsztaty, seminarium....

Spotkanie Branżowe - Wrocław

Pierwsze spotkanie branżowe dla architektów krajobrazu - WROCŁAW

Wystawa Ogród i Ty - w Widzewie

Zapraszamy na wystawę Młodych Architektów Krajobrazu

MIASTO OGRÓD - Zielony design: 25-27.04.2014

W ostatni weekend kwietnia już po raz 16. odbędą się...

Relacja z 21 Wystawy Zieleń to Życie w Warszawie

W Warszawie zakończyła się 21. edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO...

Relacja z 15. Targów MIASTO OGRÓD – Zielony design

7000 zwiedzających, 65 wystawców, 9 nowości i 11 prelekcji podczas...

WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne - relacja

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU +...

Kwiaty, ogrody, parki Syberii. Architektura krajobrazu i design

W dniach 18-21 sierpnia, w Nowosybirsku, odbyła się wystawa „Kwiaty...

Ogrodowe haute couture

Chelsea Flower Show jest z pewnością jedną z ważniejszych i...

Ogrody Rosji

8 czerwca, pod Moskwą, rozpoczął się festiwal prezentujący ogrody pokazowe...

Międzynarodowy Fotograf Ogrodów 2012

Honorowy tytuł Międzynarodo- wego Fotografa Ogrodów otrzymała Magdalena Wasiczek. Jej...

Chelsea Flower Show 2012

Już po raz 99 Chelsea Flower Show pokazało swe niezwykłe...

Światowy Dzień Ziemi 2012

Od ponad 20 lat w naszym kraju obchodzimy Światowy Dzień...

Melbourne International Flower & Garden Show

Popularne australijskie show zieleni w tym roku pokazało, że fantastyczny...

II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Architekturze Krajobrazu - relacja

W dniach 29-30 marca 2012 r. w Zespole Szkół Architektury...

Targi „Ogród – Zielony design” 2012 za nami

Miesiące przygotowań, trzy dni targowe, 70 wystawców, ok. 7000 odwiedzających...

Targi mebli do wnętrz i ogrodów w Wiedniu

Od 10 do 18 marca 2012 roku w austriackiej stolicy...

Couture en Fleur 2012

W zielonej branży definitywnie nadszedł już sezon wystaw i targów...

Ellerslie Flower Show 2012

Wielkim sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja nowozelandzkiego festiwalu ogrodów i...

Korespondencja z Londynu – ogród vs przestrzeń na wolnym powietrzu

W dniach 15-17 marca odbyły się w Londynie, w Olympia...

Dom i Ogród. Moscow Garden Show 2012

Od 15 do 18 marca br. w Moskwie odbył się...

Le rendez-vous de jardin w Sankt Petersburgu

"Francuskie ogrodowe randewu” – wyjątkowe seminarium, które odbyło się 18...

Gardenia 2012 - relacja z targów

Tegoroczna edycja Targów Ogrodniczych Gardenia 2012, to już szósta odsłona...

Japan Bloom Fair 2012

W przełomie stycznia i lutego 2012 roku odbyła się jedna...

Eliksir na zimową depresję, czyli wystawa orchidei w Moskwie

„Potrzebujecie eliksiru na zimową depresję, chłód i mrok? Jego źródło...

Wykłady Johna Brookesa w Sankt Petersburgu – relacja

22 października w Sankt Petersburgu odbyły się wykłady poświęcone projektowaniu...

7 nowych cudów natury

W 2001 rozpoczęła działalność fundacja "New7Wonders", której założyciel Bernard Weber...

Philadelphia International Flower Show 2011

Każdego roku w marcu w słynnym mieście Filadelfia za oceanem...

Cierpliwy Ogrodnik - pawilon z drzew

Zapierający dech w piersi, żywy pawilon w Mediolanie będzie „zbudowany”...

Relacja ze szkolenia "Identyfikacja drzew zagrażających bezpieczeństwu”

W dniach 6-7 października br. w Poznaniu firma Dendros zorganizowała...

Ogród w mojej szafie

W kwietniu tego toku w Mediolanie odbył się słynny Salone...

Międzynarodowe Targi Spoga + Gafa 2011

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze Spoga + Gafa odbyły się w Kolonii...

Relacja z 19 edycji Międzynarodowej Wystawy "Zieleń to Życie"

W odbywającej się w dniach 26-28 sierpnia w Warszawie w Centrum...

Luksusowy ogród przy rezydencji 2011 - Rozdanie Nagród

Przedstawiamy zdjęcia z rozdania nagródUroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców ogólnopolskiego...

International Horticultural Exposition 2011

Międzynarodowa Wystawa Ogrodnicza w Chinach to prawdziwe widowisko dla ...

Ogrodowa Galeria na targach Zieleń to Życie 2011

W odbywającej się w dniach 26-28 sierpnia w Warszawie w Centrum...

Promocja: OGRODOWA GALERIA za 10 zł!

Z okazji premiery OGRODOWEJ GALERII Design & Shopping 2/2011 mamy...

Konsultacje społeczne odnowy Parku Rusałka w Lublinie

Konsultacje społeczne odnowy Parku Rusałka w Lublinie są inicjatywą ...

Święto Kwiatów na IX Festiwalu Róż

W miniony weekend już po raz dziewiąty w Ogrodzie Botanicznym...

Relacja z I Festiwalu Ogrodowego w Bolestraszycach cz.2

W niedzielę 26 czerwca 2011 roku odbyło się uroczyste otwarcie...

Relacja z I Festiwalu Ogrodowego w Bolestraszycach cz.1

W niedzielę 26 czerwca 2011 roku odbyło się uroczyste otwarcie...

Ogrody tymczasowe - relacja z otwarcia

Za nami wielkie otwarcie. 18.06.2011 odbył się spacer po 5...

122 Międzynarodowa Wystawa Kwiatów już za nami

Międzynarodowa Wystawa Kwiatów odbyła się w dniach od 13 do...

Relacja z Festiwalu Ogrodowego BLOOM 2011

Bloom 2011 największy w Irlandii Festiwal Ogrodowy odbył się w...

Relacja ze szkolenia Kosztorysowanie prac związanych z obiektami architektury krajobrazu

Kalkulacja kosztorysowa to jedno z ważniejszych zadań każdej inwestycji ...

Finał konkursu "Młodzi projektanci zieleni"

Dnia 21-22 maja na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Renk w...

Relacja z targów ogrodniczych EDEN 2011

W dniach 14-15 maja 2011 na terenie Centrum Targowo-Wystawienniczego Międzynarodowych...

Dywany kwiatowe z tulipanów

Około 2000 m2 powierzchni trawnika oraz 20 ton główek tulipanów...

Relacja z finału konkursu "Młodzi projektanci zieleni"

W dniu 16.04.2011r. w Sali Konferencyjnej PCH Renk ul. Wodnika...

Relacja z trzynastej edycji Targów Roślin i Architektury Krajobrazu OGRÓD

W niedzielę 17 kwietnia zakończyła się trzynasta edycja targów OGRÓD...

Relacja ze szkolenia dotyczącego ochrony drzew na placach budowy

14 kwietnia br. odbyło się kolejne z cyklu „zielonych” szkoleń...

Relacja z Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

W dniu 18 marca 2011 r. Zespół Szkół Architektury Krajobrazu...

Targi pełne zieleni: Relacja z targów Gardenia 2011 oraz seminarium…

Podczas piątej edycji Targów Ogrodniczych Gardenia 2011, które z roku...

Relacja z IV Konferencji Zarządzanie Zielenią Miejską

Konferencja zgromadziła zarówno urzędników, przedstawicieli zarządów zieleni miejskiej jak...

W Poznaniu powiało wiosną

Najnowsze ogrodowe trendy na wiosnę i lato oraz ofertę wystawienniczą...

Relacja ze szkolenia Merytoryczne podstawy efektywnej sprzedaży środków ochrony roślin…

Wychodząc naprzeciw potrzebom runku firma Dendros zorganizowała 10 lutego br...

Relacja ze szkolenia Zezwolenia i kary za usuwanie drzew i…

Po raz kolejny liczne grono specjalistów dyskutowało o problemach i...

Relacja z Wielkiego Międzynarodowego Pokazu Florystycznego

W listopadzie odbył się długo oczekiwany Międzynarodowy Pokaz Florystyczny...

Relacja ze szkolenia Mała architektura w przestrzeni publicznej

Mała architektura jest nieodłącznym elementem przestrzeni, w której żyjemy. Należą...

Relacja z konferencji i warsztatów "Ogród za oknem"

  W dniach 19-20  listopada 2010 odbyły się w Szkole Głównej...

Relacja ze szkolenia Bezpieczne i atrakcyjne place zabaw

Tereny rekreacji dziecięcej, ich modernizacja oraz warunki jakie powinny ...

Relacja z konferencji z cyklu Architektura Krajobrazu

14 października w Krakowie, na Politechnice Krakowskiej pod patronatem ...

Relacja z konferencji Zieleń w Mieście 22.10.2010

Październik to miesiąc, w którym po raz trzeci podczas Targów...

Targi Maison & Objet 3-7 września

Blisko 70 tys osób odwiedziło od 3 do 7 września...

Związek Szkółkarzy Polskich na wystawie Kwiaty 2010 w Moskwie

W dniach 02-05 września 2010 roku odbyła się w Moskwie...

Relacja z III Konferencji Zieleń Przydrożna

Poznań 16-17 września br., stał się miejscem gdzie spotkało się...

Wrocławskie targi ZOO-BOTANICA 2010 już za nami!

Tegoroczne Targi odbyły się już tradycyjnie w drugi weekend września...

Relacja z rozdania nagród w konkursie projektowym PARK PAŁACOWY 2010

27-29 sierpnia w Warszawie, podczas wystawy „Zieleń to Życie” zostały...

5-7 września 2010 Międzynarodowe Targi Spoga+Gafa w Kolonii

Ponad 2 tysiące wystawców z 57 krajów oraz ponad 40...

Relacja z rozdania statuetek PRODUKT ROKU 2010

Na wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE 2010, która odbyła się w...

Relacja ze Szkolenia "Zezwolenia i kary za usuwanie drzew lub…

Relacja ze Szkolenia „Zezwolenia i kary za usuwanie drzew lub...

ZIELEŃ TO ŻYCIE 2010 - XVIII edycja za nami

Osiemnasta Międzynarodowa Wystawa ,,Zieleń to życie” - wiodące targi roślin...

ICFF - Międzynarodowe Targi Mebli Współczesnych w Nowym Jorku

Od 15 do 18 maja w Jacob K. Javits Convention...

Poznaj naszych zwycięzców - Produkt Roku 2010

Szanowni Państwo. Dnia 19 lipca o godzinie 12.00 zakończyło się głosowanie...

Miejska Przestrzeń Publiczna - wystawa w Krakowie

Miejska Przestrzeń Publiczna - wystawa w Krakowie towarzyszyła konferencji Seminarium...

Expo 2010 w Szanghaju

EXPO 2010 w Szanghaju to największa i najbardziej spektakularna Wystawa...

"Młodzi Projektanci Zieleni" - relacja pokonkursowa

Dnia 15-16 Maja na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Renk w...

Relacja z konferencji "Zieleń autostradowa"

Zieleń stanowi integralny element ciągów komunikacyjnych, bez której optymalne funkcjonowanie...

Kolejny Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą za nami

W dniach 15-16 maja na terenie wrocławskiej Hali Stulecia...

Relacja z II Międzywojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Architekturze Krajobrazu

W dniach 25-26 marca 2010 r. Zespół Szkół Architektury Krajobrazu...

Relacja z giełdy ogrodniczej OGRÓD 2010

Krzewy, drzewa, rośliny ozdobne, dekoracje ogrodowe, narzędzia do pielęgnacji ogrodu...

Relacja z konkursu "Młodzi Projektanci Zieleni"

Współorganizatorzy Konkursu Młodzi Projektanci Zieleni w dniu 24 kwietna...

Relacja z XVII Targów Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD I TY

Po raz kolejny targi DOM oraz OGRÓD I TY zgromadziły...

Chelsea okiem turysty

Chelsea Flower Show to największa impreza ogrodnicza na świecie. Co...

Relacja - Konferencja "Zarządzanie Zielenią Miejską"

Utrzymanie i pielęgnacja zieleni jako podstawowego elementu krajobrazu jest szczególnie...

Kwiatowe dzieła sztuki zamiast starych mebli

Choć za oknem śnieg, do naszych mieszkań możemy zaprosić już...

Relacja z konferencji PARKI I ZIELEŃCE W MIEŚCIE

Wielu z nas długo czekało na konferencję poświęconą parkom i...

Relacja z Targów Ogrodniczych GARDENIA 2010 cz.II

Podczas Targów Ogrodniczych GARDENIA można było wziąć udział w seminarium...

Relacja z Targów Ogrodniczych GARDENIA 2010 cz. I

W dniach 26-28 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich poraz...

Międzynarodowa Wystawa "Kwiaty"

Wystawa „Kwiaty” to jedna z najważniejszych imprez florystycznych w Rosji...

Relacja z Konferencji: Bezpieczne i atrakcyjne tereny rekreacyjno-sportowe

Celem konferencji „Bezpieczne i atrakcyjne tereny rekreacyjno-sportowe”, którą firma Dendros...

Relacja z II Konferencji Zieleń w Mieście

Podczas konferencji omówiono szeroko tematykę pnączy, ich walory zdobnicze, warunki...

Relacja z II konferencji zieleń przydrożna

W dniach 28-29.09 odbyła się w Poznaniu II konferencja poświęcona...

Flower Fashion Day@Westin, czyli przedłużenie lata

Kwiaty, moda i jedzenie - wszystko w jednym miejscu! Przeczytaj...

Relacja z rozdania statuetek w plebiscycie PRODUKT ROKU 2009

Rozdaliśmy statuetki i dyplomy zwycięzcom plebiscytu PRODUKT ROKU 2009. Zobaczcie...

Szkolenie na temat usuwania drzew i krzewów

10 września odbyło się szkolenie poruszające bardzo ważny temat: kar...

Rozdanie nagród w konkursie PRESTIŻOWY OGRÓD 2009

Przedstawiamy Wam relację z rozdania nagród w konkursie PRESTIŻOWY OGRÓD...

Wrocławskie targi ZOO BOTANICA zakończone!

W dniach 28-30 sierpnia 2009 roku odbyły się we Wrocławiu...

Dni otwartych ogrodów w Amsterdamie (Open Tuinen Dagen) - ogrody…

Korytarz, kuchnia, pokój gościnny... Jeszcze tylko kilka metrów i jesteśmy...

Róże znów zakwitły

Relacja z warszawskiej, plenerowej imprezy rodzinnej w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu...

Podsumowanie plebiscytu Produkt Roku 2009

Zakończył się Plebiscyt Produkt Roku 2009 Ogrody – Parki –...

Relacja z Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego "Wiosna"

W dniach 16-17 maja na terenie wrocławskiej Hali Stulecia odbył...

FlowerTarg 2009 - relacja

Poniżej przedstawiamy krótką relację z trzydniowych XXX Targów Roślin Ozdobnych...

Zielona Energia Przyrody - LATO 2009

Zielona energia, czyli „Botanical energy” to nazwa trendu obowiązującego LATEM...

Relacja z Targów Ogrodniczych EDEN

W dniach 24-26 kwietnia 2009 po raz V odbyły się...

Relacja z konferencji ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU - SPOTKANIA PROFESJONALISTÓW

28. kwietnia br. w Szczecinie odbyła się konferencja pt. ARCHITEKTURA...

Relacja z konferencji Dachy Zielone - wyzwanie dla problemów środowiskowych…

Na te i inne pytania odpowiedź starali się znaleźć uczestnicy...

Relacja z II Konferencji Zarządzanie Zielenią Miejską

5-6 marca br. w Poznaniu odbyła się organizowana przez firmę...

I ogólnopolska konferencja Problemu zagospodarowania wód opadowych

W dniach 20-21 listopada 2008 roku odbyła się we Wrocławiu...

Relacja z konferencji Zieleń Miejska

Podczas konferencji poruszyliśmy problemy dotyczące: zezwoleń na usuwanie drzew i...

Relacja z konferencji Zieleń Przydrożna

W dniach 29-30.09.08r. odbyła się w Poznaniu konferencja poświęcona zieleni...

Relacja z rozdania statuetek Produkt Roku 2008

29 sierpnia 2008 na wystawie Zieleń to Życie odbyło się...

Relacja z przebiegu plebiscytu Produkt Roku 2008

Zakończył się Plebiscyt Produkt Roku 2008 Ogrody – Parki –...

Relacja z konferencji "Zielen Miejska - MIędzy tradycją a nowoczesnością"…

Podczas tegorocznej edycji konferencji wygłoszono kilkanaście referatów, obejmujących swą tematyką...

Relacja z konferencji "Rewitalizacja i rekultywacja obszarów zdegradowanych w mieście"

Relacja z  II Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej „Rewitalizacja i rekultywacja obszarów...

Relacja z Gardenii 2008

W dniach 11-13 kwietnia 2008 roku miały miejsce targi ogrodnicze...

Relacja z Konferencji Zarządzanie Zielenią Miejską

27-28 marca br. w Poznaniu odbyła się organizowana przez firmę...


Ostatnio dodane

  

2 promocja 200 ambrogio KOSIARKA AUTOMATYCZNA 

Książki